Cenník    Drahí moji zákazníci


v prvom rade sa Vám chcem poďakovať za záujem a prejavenú dôveru, s ktorou sa na mňa obraciate, aby som vytvorila nezabudnuteľné obrázky Vás a vašich najbližších. Rodinné fotenie akéhokoľvek druhu je určite výnimočnou udalosťou, ktorá sa nekoná každý deň, a ja si veľmi vážim, že ste si na tento účel vybrali práve mňa. Chcem Vás ubezpečiť, že k tejto úlohe pristupujem nanajvýš zodpovedne a vždy sa snažím vyjsť klientovi čo najviac v ústrety, tak aby som naplnila jeho jedinečné požiadavky a želania. 
 Od septembra 2016 žijem a pôsobím v Prešove, kde som sa presťahovala po takmer 20-tich rokov života v Bratislave.  Mojou srdcovkou je exteriérová fotografia. Príroda bez potreby umelých doplnkov a rekvizít dokáže poskytnúť podľa mňa dokonalé prostredie na vznik autentických a variabilných fotiek zvlášť v prípade rodinného fotografovania. Avšak keďže je počasie mnohokrát nevyspytateľné, zriadila som si aj malé interiérové fotoštúdio určené hlavne na fotenie detičiek a bábätiek, ale aj portrétov (takzvaných profiloviek). Menšie rodinky alebo tehuľky sú u mňa tiež vítané. Schválne píšem o fotoštúdiu a nie o ateliéri, s ktorým sa poväčšine spája predstava umelých zábleskov a rôznych fotopozadí. V mojom štúdiu využívam prevažne prirodzené svetlo a v núdzových prípadoch si pomáham na dosvietenie len jedno trvalé umelé svetlo.

     Pri záväznej rezervácii termínu je potrebné uhradiť zálohovú faktúru 30 EUR na môj účet. V prípade, že sa fotenie v danom termíne z vopred nepredvídateľných dôvodov neuskutoční, klientovi ponúknem náhradný termín. Všetci moji verní zákazníci (ktorí sa u mňa fotili minimálne raz) majú 10 percentnú zľavu na každé ďalšie fotenie. 
   Vrámci jednotlivých kategórií ponúkam viacero balíčkov, nie je však problém dokúpiť si k nim fotky navyše, a tak si ľubovoľne vyskladat balíček na mieru. Minimálny odber je 10 ks. Fotky, ktoré klientovi odovzdávam cez úschovňu alebo na USB kľúči, sú upravené, v plnom rozlíšení, vo farebnej aj čiernobielej verzii pripravené na tlač. Súčasťou sú aj upravené fotky v zmenšenej podobe, slúžiace na webové účely. Neupravené fotky neposkytujem!  Cena za fotku v základnej úprave bez retuše (orez, krivky, jas a kontrast) je 3 Eur/ks. Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, preto akékoľvek ďalšie úpravy zo strany klienta sú neprípustné. 
    Klient dostane všetky upravené fotky aj v tlačenej podobe. Fotky tlačím vo formáte 13x18 cm. Vaše fotky dostávate v originálnom, ručne robenom balení. Fotky sa snažím dodať v čo najkratšej dobe, proces ich spracovania a následnej tlače je však časovo náročný, preto je dodacia lehota stanovená na maximálne 6 týždňov od okamihu, ako si z galérie náhľadov vyberiete finálne zábery na úpravu. V prípade, že sa vyskytnú nejaké neočakávané a nepredvídateľné okolnosti, je možné, že sa dodacia doba predĺži. Stáva sa to naozaj výnimočne a robím to naozaj veľmi nerada. 
  Všetky potrebné informácie nájdete v cenníku dole, ak však máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte ma kontaktovať emailom katarina.nedoroscikova@gmail.com alebo telefonicky 0908 939 767. Svadobný cenník Vám rada zašlem na vyžiadanie. 


0 komentářů: