Cenník    Drahí moji zákazníci


v prvom rade sa Vám chcem poďakovať za záujem a prejavenú dôveru, s ktorou sa na mňa obraciate, aby som vytvorila nezabudnuteľné obrázky Vás a vašich najbližších. Rodinné fotenie akéhokoľvek druhu je určite výnimočnou udalosťou, ktorá sa nekoná každý deň, a ja si veľmi vážim, že ste si na tento účel vybrali práve mňa. Chcem Vás ubezpečiť, že k tejto úlohe pristupujem nanajvýš zodpovedne a vždy sa snažím vyjsť klientovi čo najviac v ústrety, tak aby som naplnila jeho jedinečné požiadavky a želania. 
 Od septembra 2016 žijem a pôsobím v Prešove, kde som sa presťahovala po takmer 20-tich rokov života v Bratislave.  Mojou srdcovkou je exteriérová fotografia. Príroda bez potreby umelých doplnkov a rekvizít dokáže poskytnúť podľa mňa dokonalé prostredie na vznik autentických a variabilných fotiek zvlášť v prípade rodinného fotografovania. Avšak keďže je počasie mnohokrát nevyspytateľné, zriadila som si aj malé interiérové fotoštúdio určené hlavne na fotenie detičiek a bábätiek, ale aj portrétov (takzvaných profiloviek). Menšie rodinky alebo tehuľky sú u mňa tiež vítané. Schválne píšem o fotoštúdiu a nie o ateliéri, s ktorým sa poväčšine spája predstava umelých zábleskov a rôznych fotopozadí. V mojom štúdiu využívam prevažne prirodzené svetlo a v núdzových prípadoch si pomáham na dosvietenie len jedno trvalé umelé svetlo.

     Pri záväznej rezervácii termínu je potrebné uhradiť zálohovú faktúru 30 EUR na môj účet. V prípade, že sa fotenie v danom termíne z vopred nepredvídateľných dôvodov neuskutoční, klientovi ponúknem náhradný termín. Všetci moji verní zákazníci (ktorí sa u mňa fotili minimálne raz) majú 10 percentnú zľavu na každé ďalšie fotenie. 
   Vrámci jednotlivých kategórií ponúkam viacero balíčkov, nie je však problém dokúpiť si k nim fotky navyše, a tak si ľubovoľne vyskladat balíček na mieru. Minimálny odber je 10 ks. Fotky, ktoré klientovi odovzdávam cez úschovňu (wetransfer.com) alebo na USB kľúči (v závislosti od setu, ktorý si klient vyberie), sú upravené, v plnom rozlíšení, vo farebnej aj čiernobielej verzii pripravené na tlač. Súčasťou sú aj upravené fotky v zmenšenej podobe, slúžiace na webové účely. Neupravené fotky neposkytujem!  Cena za fotku v základnej úprave bez retuše (orez, krivky, jas a kontrast) je 3 Eur/ks. Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, preto akékoľvek ďalšie úpravy zo strany klienta sú neprípustné. 
    Klient dostane všetky upravené fotky aj v tlačenej podobe. Fotky tlačím vo formáte 13x18 cm. Vaše fotky dostávate v originálnom, ručne robenom balení. Fotky sa snažím dodať v čo najkratšej dobe, proces ich spracovania a následnej tlače je však časovo náročný, preto je dodacia lehota stanovená na maximálne 6 týždňov od okamihu, ako si z galérie náhľadov vyberiete finálne zábery na úpravu. V prípade, že sa vyskytnú nejaké neočakávané a nepredvídateľné okolnosti, je možné, že sa dodacia doba predĺži. Stáva sa to naozaj výnimočne a robím to naozaj veľmi nerada. 
  Všetky potrebné informácie nájdete v cenníku dole, ak však máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte ma kontaktovať emailom katarina.nedoroscikova@gmail.com alebo telefonicky 0908 939 767. Svadobný cenník Vám rada zašlem na vyžiadanie. 


0 komentářů: